🔎 Onze praktijk Mijn Portaal Ik heb spoed

TIJDENS DE ZOMERVAKANTIE-PERIODE ( 8 t/m 26 juli) IS HET ONLINE AFSPRAKEN MAKEN VIA MijnGezondheid.net NIET MOGELIJK

P.W.J. Vlake
Op dit moment gesloten.
Open vanaf 08:00 uur.
Adres HOED Pax et Bonum
Lidwinastraat 57
5262EN Vught

E-mailadres paxetbonum@ezorg.nl
Hoofdnummer
073 656 24 07
Bereikbaar vanaf 08:00 uur.
Kies 2 voor recepten
Spoednummer
06 46 19 21 96
Bereikbaar vanaf morgen 08:00 uur.
Afsprakennummer
073 656 24 07
Bereikbaar vanaf 08:00 uur.
Voor het maken van afspraken zijn we bereikbaar van 08.00 tot 10.45 uur
Huisartsenpost
088 876 5050
Heb je ’s avonds, ’s nachts of in het weekend zorg nodig die niet kan wachten, bel dan de huisartsenpost.

Jeroen Bosch Ziekenhuis
Henri Dunantstraat 1
5223 GZ ’s-Hertogenbosch

Wanneer bel ik de huisartsenpost?
x
Reguliere openingstijden
Maandag 8:00 - 17:00
Dinsdag 8:00 - 17:00
Woensdag 8:00 - 12:00
Donderdag 8:00 - 17:00
Vrijdag 8:00 - 17:00
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Onze balie is dagelijks van 10.45u - 11.15u Ên 12.00u - 13.30u gesloten.

Afwijkende openingstijden
vakantie
2 september t/m 13 september
Gesloten
Vakantie
18 november t/m 29 november
Gesloten
Kerst
25 december t/m 26 december
Gesloten
Nieuwjaarsdag
Woensdag 1 januari
Gesloten